Siirt Spor'un derin köklerine ve geleceğe dair umut dolu yolculuğuna dair bir kitap hazırlığına başlıyoruz. Ancak, bu kitap için sizin yardımınıza ihtiyacımız var.
Eğer Siirt Spor'a dair hatıralarınız, fotoğraflarınız, bilgileriniz veya belgeleriniz varsa, lütfen aşağıdaki mail adresine gönderin. Sizden gelen katkılarla, Siirt Spor'un geçmişini ve bugününü daha da derinlemesine keşfetme şansına sahip olacağız.
*Çalıştığımız Ajansın Mail Adresi:*
Siz de Siirt Spor'un büyüleyici hikayesine katkıda bulunmak ve kulübün mirasını gelecek nesillere aktarmak isterseniz, bize destek olun.
Saygılarımızla...
Hakan NERGİS