Öğretmen Nazan Nakipoğlu, rahmetli babası İhsan Nakipoğlu ve Annesi Necibe Nakipoğlu adına mezarlığa gelenlerin su ihtiyacını karşılamak amacıyla Zevye mezarlığına Şadırvan ve Çeşme yaptırdı.
Mezarlık ziyareti yapan vatandaşlar bu hizmetlerden duydukları dile getirdiler.Bizlerde bu tür hayratların devamını temenni ediyor,Nakipoğlu ailesine böyle bir hayra vesile oldukları için şükranlarımızı arz ediyor, tüm ölmüşlerini rahmetle anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun.