Belediye-İş Sendikası Siirt Şube Başkanı Halit Akınay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali/Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Gerçekleşen ziyarette Vali/Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya ile bir süre sohbet eden Belediye-İş Sendikası Siirt Şube Başkanı Halit Akınay ve Yönetim Kurulu Üyeleri hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali/Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için misafirlerine teşekkür etti.